Tena Lady Pants Night Large
- Koop 6 voor € 8,57 en bespaar 17%
- Koop 12 voor € 7,71 en bespaar 25%
Tena Lady Pants Night Large is een sterk absorberend broekje, special voor de nacht. Het is voor vrouwen met een heupomvang tussen de 95 en 125 centimeter. Het heeft een opnamecapaciteit van 880 ml. Geschikt voor matig tot zwaar urineverlies.
SKU | 797617 |
---|---|
EAN code | 7322540822144 |
Verpakking | 7 stuks |
Absorptievermogen | 6 |
Type product | Broekje |
Maat | Large |
Confectiemaat Dames | 44-54 |
Heupomvang | 95-125 |
Opnamecapaciteit (ml) | 880 |
Voor man of vrouw | Vrouw |
Tena Lady Pants Night is een heel mooi broekje speciaal voor de nacht, maar het is natuurlijk ook geschikt voor overdag. Het belangrijkste verschil met andere pants is dat het aan de achterzijde iets hoger is, waardoor de kans op lekken via de rug sterk afneemt. Als u op uw zij of rug ligt, zal de urine naar beneden lopen, wat in beide gevallen het gebied van de billen is. Je wilt dus dat het broekje daar goed gefixeerd rond de rug zit. Een hogere elastieken band zorgt hiervoor.
Het broekje heeft een voor- en achterkant. De achterzijde herkent u aan een paars labeltje, zoals u dat ook in gewoon ondergoed aantreft.
Lijkt het op gewoon ondergoed?
Elke fabrikant vergelijkt zijn incontinentiebroekjes met de onderbroeken die we dragen als we niet incontinent zijn. En allemaal beweren ze dat hun pants eruit zien en voelen als gewoon ondergoed. Maar dat is natuurlijk niet zo. Elke pants heeft een absorberend deel dat de urine opvangt. In deze pulpmat zit wattenpulp met daarin SAP-korrels. Dat zijn minuscule kunststoffen korrels die in staat zijn grote hoeveelheden urine op te vangen en om te zetten in een gel. Ook nare geurtjes en bacteriën worden hierin opgesloten. Eenmaal omgezet in een gel, kan de urine hier nooit meer uit.
Deze pulpmat is altijd goed zichtbaar in een pants. Hij heeft enige dikte om de korrels goed op hun plaats te houden en om het product structuur te geven. Het kan op dit moment helaas niet veel dunner. Ook de buitenzijde van pants lijkt niet op die van gewoon ondergoed. Het is een kunststof die door een bewerking zacht wordt gemaakt en dan "cottonfeel" wordt genoemd.
Tena Lady Pants Night: net een katoenen broekje!
Dit product is echter een heel ander verhaal. Op het eerste oog zou je denken dat het een echt katoenen broekjes is. Het lijkt een geweven stof met kleine gaatjes. Die zorgen voor voldoende ventilatie in het broekje. Warmte en vocht kunnen heel goed worden afgevoerd, waardoor de huid droog blijft en minder kans op irritatie heeft.
De broekjes hebben wel de zijnaden die gemakkelijk zijn te scheuren, zoals bijna alle pants hebben. Zo kunt u, bijvoorbeeld als u buiten de deur bent, snel het broekje uittrekken, zonder dat u het over de benen hoeft uit te doen. De verhoogde achterzijde maakt dat het broekje prettig en comfortabel draagt, uiteraard ook overdag.
Dit zegt Tena zelf over de Tena Lady Pants Night:
"De nacht stelt vrouwen met urineverlies voor een bijzondere uitdaging. Droog en veilig de nacht doorkomen staat hierbij voorop. Ook wilt u rustig kunnen doorslapen. Daarbij is het van belang dat een broekje comfortabel zit en prettig aanvoelt. Dat alles heeft Tena willen samenbrengen in de Tena lady Pants Night.
Het is een discreet wegwerpbroekje voor maximale bescherming. Het ziet eruit als uw dagelijkse ondergoed. De hoge taille geeft comfort en veiligheid. Het heeft een sterk absorberende kern en is gemaakt van katoenzacht materiaal.
Tena Lady Pants heeft een anatomische vorm en een hoge taille. Fresh Odour Control helpt bij het voorkomen van ongewenste geurtjes. De zijnaden zijn eenvoudig te scheuren wanneer u het broekje wilt uittrekken."
Ervaringen met Tena Lady Pants Night Large
"Ik heb geen controle over mijn ontlasting. Voor de zekerheid draag ik de broekjes van Tena lady pants night large, helemaal als ik overdags de deur uit ga. De pasvorm is goed. Het materiaal verschilt nog weleens per broekje. Soms wordt het materiaal sneller korrelig. Door dit product is er echt een wereld voor me open gegaan! Ik kan weer naar buiten!"
Meer ervaringen met dit product Laat minder ervaringen zien